CIRKUS MLEJN

CzechetinaEnglish (UK)

Kontakt:

 

MgA. Eva Roškaňuková

e-mail:   cirkus@mlejn.cz

mobil: +420 731 416 427

Kurzy

 Aktuální nabídku a zápis do nového semestru kurzů vzdušné a pozemní akrobacie naleznete ZDE


VZDUŠNÁ AKROBACIE PRO ZAČÁTEČNÍKY
Kurz je zaměřen na základní dovednosti vzdušné akrobacie na statické hrazdě a šále, krátké choreografie a přirozený projev. Důraz je kladen také na zdravé zacházení s tělem namáhaným tímto způsobem pohybu - vhodné rozcvičení, posilování, protažení a uvolnění. 


VZDUŠNÁ AKROBACIE PRO POKROČILÉ - Šály
Kurz je zaměřen na techniku akrobacie na šálách, posilovací cvičení, opakování základních prvků, učení se nových a jejich propojování do krátkých choreografií. Kurz je určen pro pokročilé, doporučujeme mít absolvovaný kurz vzdušné akrobacie pro začátečníky.


VZDUŠNÁ AKROBACIE PRO POKROČILÉ- Hrazdy 
Kurz akrobacie na visuté hrazdě je zaměřen na techniku, posilovací cvičení na hrazdě, rozšiřování zásoby triků - visy za jednu ruku, jedno koleno, švihy, triky v lanech a jejich propojování do krátkých choreografií. Kurz je určen pro pokročilé, doporučujeme mít absolvovaný kurz vzdušné akrobacie pro začátečníky.


POZEMNÍ AKROBACIE A HANDBALANCING
Kurz pozemní akrobacie a balanc na rukách je zaměřen na základní i pokročilejší akrobatické prvky na zemi, párovou akrobacii a handbalancing. Je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti.

 

 

 

Partneři


ministerstvo-kultury logo grey

 

       Praha-13b    

     Praha 13 

      praha   Generace21logo cb web